Daudz laimes dzimšanas dienā, Salaspils!

Joprojām Facebook.com turpina pienākt novēlējumi Salaspilij 830 gadu jubilejā. Pievieno komentāru sadaļā arī savu novēlējumu!

Gaidot lielās svinības, 26.maijā Facebook izlozēsim un paziņosim vienu sirsnīgo vārdu autoru, kam dāvināsim īpašo Salaspils svētku torti no konditorejas “Groziņš” (klusām pačukstēsim – ar kūku varēs pacienāt ne vien visu lielo radu saimi, bet vēl pāris kaimiņus).
Torte tiks pasniegta 28. maijā uz lielās svētku skatuves.

Jūsu radošais paziņa ir izdomājis un ierakstījis jauku novēlējumu Salaspilij,  un jūs gribat gabaliņu no svētku tortes? Tad spiediet “like” pie viņa rakstītā komentāra!

Novēlam Salaspilij:

Novēlu
Rīgas viedumu,
Savu briedumu
Labu cilvēku spriedumu
Un krāšņu pļavu lielumu!

Lai izdodas ne vien krāšņi svētki, bet arī skaisti sasniegumi ikdienā turpmākos 830 gadus!

Novēlu Svētkos daudz prieka, smaidu, pozitīvu emociju un tikai to labāko kā Salaspils iedzīvotājiem, tā arī Viesiem. Vēlu šīs sajūtas saglabāt arī turpmākos gadus, gadu desmitus, gadu simtus…! Būs Laimīgi iedzīvotāji – būs Laimīga Mūsu Salaspils. Vēlu Salaspilij vislabāko Pašvaldību, kurai rūpēs ne tikai vakardiena vai šodiena, bet arī RĪTDIENA; vēlu Salaspilij Bagātus iedzīvotājus, pieminēšu, ka bagātību var izmērīt ne tikai mantiskajās vērtībās…; vēlu Salaspilij gaišu nākotni – un ticu, ka tā arī būs! Priekā!!

Mums abām vienā dienā dzimšanas diena – tāpēc novēlēšu to pašu ko sev – Daudz Baltu Dieniņu Laimiņa dodi, diženi raženi mīlējoti! …Daudz Laimes, Salaspils! …un kūku apēdīšu tur pat Salaspilī pie meitas….

Pilsētai novēlu gādīgus, mīlošus, atsaucīgus, laipnus iedzīvotājus, kas rūpēsies par Salaspils tīrību, drošību, sakārtotību. Visiem salaspiliešiem novēlu veselību, optimismu, sirsnību,stipru ģimenes mīlestību,kas spēs tādā gadījumā parūpēties par mūsu viskrāšņāko pilsētu- SALASPILS!!!

Novēlu, lai Salaspilij nekad nevajadzētu raizēties par iedzīvotāju trūkumu! Lai daudz veselu, laimīgu, radošu, čaklu un savu pilsētu mīlošu salaspiliešu!

Skriešanas Klubs “SALASPILS” novēl – Endorfīniem-laimes hormoniem pilnu katra Salaspilieša sirdi,par to,ka viņš dzīvo un savu pilsētu sauc par Salaspili! Tauta,iedzīvotāji ir tie,kuri nes Salaspils godu Latvijā un Pasaulē,tādēļ jānovēl pilsētniekiem nezaudēt sirdsiltumu pret savu mīļoto Salaspili,godam to pārstāvēt! Un vēl jo labāk to ir izdarīt sportojot un skrienot! Salaspils smaidam un baudām jubilejas gaidas!!! Svinam!

830. Tas ir daudz. 800 briedumam.20 pieredzei. 10 izaugsmei. Nākamajiem 830 novēlu 10% veiksmes, 10% sapratnes, 10% izaugsmes, 10% sirds gudrības, 20% draudzības 40% mīlestības. Salaspilij tādu sparu, kas uz priekšu velk ar varu!!!

Vēlu Salaspilij vienmēr būt nozīmīgam krustpunktam Latvijas kartē, augt un pilnveidoties, lai tā patiktu mums pašiem un viesiem.
Pilsētas iedzīvotājiem ar savu darbu radīt māju sajūtu, kur vienmēr gribētos atgriezties.

Nemitīgu attīstību ikvienā jomā un lai par pilsētu atceras ne tikai svētku dienā!

Novēlam Salaspilij būt ziedošai kā šobrīd un arī turpmākos gadus.

Vecums nav šķērslis.
Lai Salaspils turpina augt un attīstīties! 🌞🌾
– Krāšņu dārzu,
– Rāmu upi,
– Laimīgu iedzīvotāju!

Novēlu laimīgus un apmierinātus iedzīvotājus un aizvien jaunus iemeslus lepoties ar savu pilsētu!

Smelsim no akas savai pilsētai saules mūžu🌞, ekonomikas izaugsmi un drošību, laimi ģimenēs👪, veselību bērniem💑, gudrību un strādīgumu visiem salaspiliešiem 💕 Sveiks lai dzīvo 😊

Vēlu Salaspilij būt tai kura vienmēr spēs attīstīties un sasniegt 1000 gadus

Lai sekmīgi un ātri izdodas pabeigt luterāņu baznīcas iekšdarbus!!!

Lai salaspilieši vienmēr var lepoties ar to,ka ir SALASPILIEŠI

Lai priecīgas sejas svētkos un pēc svētkiem. smile Emocijzīme

Es kā nesena Rīdziniece novēlu Salaspilij: nekad neesi Rīga!!!!

Jaukā mūsu Salaspils – vēlu mūžīgi ziedēt, plaukt, vairoties plašumā un daudzumā, attīstīties un būt tikpat īpašai kā saliedētie Salaspilieši! Mēs bijām, esam un būsim!

Pislètai, skaistai un mirdzošai bùt  saules apspìdètai un mèness nosargátai 🌞🌛 vienmèr kośai – ziedošai 🌻🌻🌻 Pilsètai visskaistákai – cilvèkiem vislabákiem 🙋 Daudz laimes Salaspils 

Novēlu turpināt attīstību zinātnē, pedagoģijā , mākslā un sportā.

Vairāk tūristu, vairāk darba, un protams lielāku pilsētu. Sveicu visus svētkos.

Vēlam Salaspilij mīlošus un pozitīvos iedzīvotājus!

Daudz Laimes Dzimšanas dienā!

Lai spožiem mirkļiem pilni svētki!

Salaspils – lai Tev patriotiski iedzīvotāji!

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s